Mechanizace a vybavení

Zajišťujeme dodávky materiálu, technologií a mechanizace pro pěstování v produkčním skleníku.

Jsme přímým výhradním dodavatelem a servisním partnerem systému Hoogendoorn pro ČR a SR. Hoogendoorn je nizozemská společnost, která je jedním ze tří největších světových dodavatelů počítačů pro řízení klimatu v produkčních sklenících.

Pro území ČR a SR jsme přímým výhradním dodavatelem a servisním partnerem nizozemské společnosti Berg Hortimotive, která je předním světovým výrobcem mechanizace pro produkční skleníky. Dodáváme sklízecí vozíky a řešení pro interní logistiku, hydraulické vozíky pro ošetřování porostu, techniku pro ochranu roslin i komplexní systémy a linky pro balení, vážení a expedici.

Pro území ČR a SR jsme přímým výhradním dodavatelem kokosového substrátu pro pěstování v produkčních sklenících. Kokosový substrát pochází z odpadu při sklizni kokosových ořechů na Sri Lance – z rozemletých a vysušených slupek. Van der Knapp je světovým leadrem v oboru. Kokosový substrát na rozdíl od minerální vlny přispívá k plné udržitelnosti pěstování ve sklenících, k ochraně životního prostředí, je plně recyklovatelný a po ukončení pěstební sezóny ve skleníku je možno jej využít jako vynikající zahradnicky substrát.

Služby pro Vás

Projekce a příprava staveb

Zpracování projektové dokumentace ve všech stupních, inženýrská činnost, autorský dozor.

Výstavba na klíč

Výstavba produkčních skleníků pro pěstování zeleniny, ovoce a květin.

Administrace dotací

Administrace investičních dotací SZIF a dotací na úroky od PGRLF.

Mechanizace a vybavení

Zajištění dodávek a servisu techniky a materiálu pro pěstování v produkčním skleníku.

Poradenství a školení

Komplexní školicí program a poradenství při rozjezdu nových projektů.

Napište nám

    Kontakty

    Mgr. Radek Michalík 

    tel: +420 702 070 436

    e-mail: radek.michalik@nwt.cz