Střešní fotovoltaické elektrárny

Jsme specializovanou firmou na stavbu střešních fotovoltaických elektráren o instalovaném výkonu 50 a více KWp , které vám umožní využít nevyužitý potenciál vaší střechy a získat čistou a obnovitelnou energii ze slunečního záření. S našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi v oboru jsme připraveni vám pomoci stát se součástí energetické revoluce.

Proč zvolit střešní fotovoltaickou elektrárnu od nás?

Střešní fotovoltaické elektrárny představují mnoho výhod pro domácnosti i podniky. Zde je několik důvodů, proč byste měli zvážit tuto investici:

Energetická nezávislost

S fotovoltaickou elektrárnou na střeše můžete produkovat vlastní elektřinu, což vás osvobodí od závislosti na dodavatelích energie a zvýší vaši energetickou nezávislost.

Úspora na elektřině

Snížíte své náklady na elektřinu, protože budete vyrábět část nebo dokonce většinu potřebné energie sami.

Ochrana prostředí

Fotovoltaické elektrárny produkují čistou energii a snižují emise skleníkových plynů, což pomáhá chránit životní prostředí.

Dlouhodobá investice

Střešní fotovoltaická elektrárna představuje dlouhodobou investici s potenciálem na návratnost investice a další úspory v průběhu času.

Naše služby

Naše firma se specializuje na kompletní řešení pro střešní fotovoltaické elektrárny. Naše služby zahrnují:

Návrh a konzultace

Pomůžeme vám vybrat optimální řešení pro vaši střechu a energetické potřeby. Provádíme podrobný návrh projektu.

Stavba a instalace

Zabezpečíme profesionální instalaci fotovoltaických panelů a všech potřebných komponent.

Údržba a servis

Poskytujeme pravidelnou údržbu a servis, aby vaše elektrárna fungovala bez problémů.

Aktuálně realizujeme

Reference

Fotovoltaická elektrárna, Ostrava

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna   Výkon elektrárny: 40 kWp   Termín realizace: 2015   Lokalita: Ostrava   Investor: Homola a.s.

Fotovoltaická elektrárna, Olomouc

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna Výkon elektrárny: 60 kWp Objem zakázky: 2060000 Kč Termín realizace: 2013 Lokalita: Olomouc Investor: GRIOS s.r.o.

Fotovoltaická elektrárna, Vizovice

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna Výkon elektrárny: 40 kWp Termín realizace: 2013 Lokalita: Vizovice Investor: KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Fotovoltaická elektrárna, Kroměříž

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna Výkon elektrárny: 11 kWp Objem zakázky: 354000 Kč Termín realizace: 2013 Lokalita: Kroměříž Investor: Tomáš Kunovský

Fotovoltaická elektrárna, Heřmanova Huť

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna Výkon elektrárny: 20 kWp Objem zakázky: 675000 Termín realizace: 2013 Lokalita: Heřmanova huť Investor: Vamari s.r.o.

Fotovoltaická elektrárna, Břestek

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna Výkon elektrárny: 18,5 kWp Termín realizace: 2013 Lokalita: Břestek Investor: BALONY.EU s.r.o.

Fotovoltaická elektrárna, Míškovice

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna Výkon elektrárny: 30 kWp Objem zakázky: 1149000 Kč Termín realizace: 2012 Lokalita: Míškovice Investor: Karel Mikala

Fotovoltaická elektrárna, Kroměříž

Instalovaná technologie: Fotovoltaická elektrárna Výkon elektrárny: 29,85 kWP Objem zakázky: 1041420 Kč Termín realizace: 2012 Lokalita: Kroměříž Investor: FAKO s.r.o.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o výstavbu střešní fotovoltaické elektrárny nebo máte dotazy ohledně našich služeb, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli využít sluneční energii a ušetřit na elektřině.

Vaše cesta k čisté a udržitelné energii začíná zde!
Firemní údaje

Agro NWT s.r.o.

třída Tomáše Bati 269
760 01 Zlín

IČ: 08216878

O nás

Jsme specialisté na projekci a výstavbu fotovoltaických elektráren - zvláště pro průmyslové objekty. Dlouhodobě těžíme ze zkušeností z realizací projektů a staveb produkčních skleníků po celé ČR a Slovensku.

Kontaktní osoba

Ing. Radim Štěpánek, MBA
tel: +420 604 297 118
e-mail: radim.stepanek@agronwt.cz

(c) 2023 AGRO NWT s.r.o.