Projekce a příprava staveb

Proč připravovat projekt s námi?

Již více než 25 let přinášíme našim zákazníkům New World Technologies. Jsme největším dodavatelem produkčních skleníků v ČR na klíč a jsme připraveni se s Vámi při přípravě Vašeho projektu podělit o naše zkušenosti získané při výstavbě produkčních skleníků.

Zpracování projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení

Pro úspěšnou realizaci produkčního skleníku je důležitá kvalitní příprava projektu. Kvalitně zpracovaná projektová dokumentace šetří investorovi čas při vlastní výstavbě produkčního skleníku a také peníze vynaložené na vlastní realizaci. V rámci trhu s produkčními skleníky v ČR a SR jsme největší specializovanou projekční společností. Nabízíme zpracování projektové dokumentace ve všech stupních včetně zajištění kompletní inženýrské činnosti prostřednictvím týmu našich vlastních projektantů technologických celků s profesními autorizacemi pozemní stavitelství, elektro, TZB a měření a regulace. Zpracovali jsme projektovou dokumentaci a vyřídili stavební povolení pro téměř dvě desítky projektů produkčních skleníků a na přípravě dalších projektů intenzivně pracujeme.

Příprava realizace produkčních skleníků

Nabízíme našim zákazníkům komplexní servis, který zahrnuje zpracování projektové dokumentace ve stupni pro výběr zhotovitele, zpracování ekonomického modelu projektu, spolupráci při poptání a zajištění financování od banky, přípravu žádosti a komplexní administraci investiční dotace od SZIF a podání žádosti a administraci žádosti o podporu úroků z investičního úvěru od PGRLF.

Služby pro Vás

Projekce a příprava staveb

Zpracování projektové dokumentace ve všech stupních, inženýrská činnost, autorský dozor.

Výstavba na klíč

Výstavba produkčních skleníků pro pěstování zeleniny, ovoce a květin.

Administrace dotací

Administrace investičních dotací SZIF a dotací na úroky od PGRLF.

Mechanizace a vybavení

Zajištění dodávek a servisu techniky a materiálu pro pěstování v produkčním skleníku.

Poradenství a školení

Komplexní školicí program a poradenství při rozjezdu nových projektů.

Napište nám

    Kontakty

    Ing. Radim Štěpánek, MBA 

    tel: +420 604 297 118

    e-mail: radim.stepanek@nwt.cz