Jsme na Fruit Logistica v Berlíně!

Ještě nedávno byly tááákhle malinké… a už se vydaly do světa. O kom je řeč? No přece o naší okurkové posádce z Farmy Bezdínek, která vyrazila spolu s rajčátky omrknout mezinárodní veletrh „FRUIT LOGISTICA“ v Berlíně. Ten odstartoval tuto středu a potrvá až do pátku.

Veletrh je jednou z předních mezinárodních platforem pro inovace v oboru produkce a distribuce čerstvého zboží. Mezi prezentovanými produkty najdete nejen čerstvé ovoce, zeleninu, houby, brambory, oříšky a květiny, ale i technické systémy pro jejich pěstování, přepravu a skladování.

Oblíbené akce se každoročně zúčastní přes 3 tisíce vystavovatelů a více než 78 tisíc odborných návštěvníků, mezi kterými nechybí ani globální hráči z branže udávající trendy dalšího vývoje oboru. To z veletrhu činí důležitou platformu pro setkávání a sdílení nejnovějších informací.

Zkrátka a dobře – stojí to za to a my jsme moc rádi, že můžeme být součástí. Vzájemně se inspirovat, učit a obdivovat kam až dokáží inovativní postupy posunout zemědělství, a přitom citlivě zachovat tradici našich předků – o tom, že to nejlepší máme na dosah. U nás. V Česku.

Náš stánek i tentokrát spolehlivě poznáte díky voňavé záplavě čerstvé zeleniny, kterou můžete na místě koštnout. Najdete nás v Hall 2.1. na stanovišti F-04 po boku našeho významného partnera společnosti Čerozfrucht s.r.o. Slibujeme, že čerstvost (i úsměv na rtech) vydrží i nám – přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči. A pokud je pro vás Německo „tak trochu“ z ruky, můžete utišit mlsnou alespoň v Lidlu, kde už vás okurky z Farmy Bezdínek nadšeně vyhlíží.

The post Jsme na Fruit Logistica v Berlíně! appeared first on Farma Bezdínek.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby nebo chcete jen konzultaci k zamýšlenému projektu, dejte nám vědět.
Společně můžeme dosáhnout energetické nezávislosti a přispět k udržitelnější budoucnosti pro všechny.
Firemní údaje

Agro NWT s.r.o.

třída Tomáše Bati 269
760 01 Zlín

IČ: 08216878

O nás

Jsme specialisté na projekci a výstavbu fotovoltaických elektráren - zvláště pro průmyslové objekty. Dlouhodobě těžíme ze zkušeností z realizací projektů a staveb produkčních skleníků po celé ČR a Slovensku.

Kontaktní osoba

Ing. Radim Štěpánek, MBA
tel: +420 604 297 118
e-mail: radim.stepanek@agronwt.cz

(c) 2023 AGRO NWT s.r.o.