Farma Bezdínek

Česká republika obsadila v rámci Evropy spolu s Lucemburskem neradostnou poslední příčku v produkci zeleniny na jednoho obyvatele. Chceme to změnit a nabídnout Čechům více lokálně pěstované vynikající zeleniny 12 měsíců v roce. Proto po celý rok s nadšením pěstujeme na Bezdínku ty nejchutnější odrůdy rajčat a okurek. Denně tu pro vás ručně sklízíme 7 000 kg zdravé a dokonale zralé zeleniny pěstované s ohledem na přírodu. Distribuci a balení rajčat do obchodních řetězců zajišťuje skupina ČEROZ.

Pěstujeme v organickém substrátu, rostlinky zaléváme především dešťovou vodu a přebytečnou zálivku recyklujeme. Pro ochranu rostlin před škůdci používáme biologickou ochranu. Celoročně zaměstnáváme na 150 místních lidí v jednosměnném provozu, většinou od pondělí do pátku. 

„Jsme první a jediný pěstitel v ČR, který zavedl systém celoročního pěstování plodové zeleniny ve skleníku bez zbytků pesticidů.“

 

 

 

Součástí naší farmy i prodejna, kde si můžete nakoupit čerstvé rajčata a okurky a ukázkový skleník, kde Vám rádi ukážeme, jak pěstování rajčat a okurek na naší farmě funguje. 

Bližší informace na www.farmabezdinek.cz

Sledujte nás na Facebooku